سه‌شنبه, 23 مهر 1398           English
عنوان : بازدید مدیركل بودجه استانداری از انتقال خون استان كهگیلویه و بویراحمد
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ 
ساعت : ۱۲:۱۲:۵۳
    /  3

بازديد مدیرکل بودجه استانداري از انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد

مديركل بودجه استانداري استان كهگيلويه و بوير احمد به همراه همكاران از بخش‌هاي فني انتقال خون ياسوج بازديد و از نزديك با فرآيند تهيه خون و فرآورده‌هاي خوني آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كهگيلويه و بويراحمد، دكتر حسن‌زاده، مديركل انتقال خون استان ضمن ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي انتقال خون استان گفت: سازمان انتقال خون يكي از مهمترين مراكزي است كه نقش بسزايي در  سلامت جامعه دارد و بايد به جايگاه آن در استان و همه شهرستان‌هاي استان توجه ويژه‌اي شود.

وي افزود: با رشد روزافزون جمعيت، مهاجرت‌پذيري مركز استان، وجود مراكز درماني، دانشگاهي و بيمارستاني، ضرورت همسو بودن توسعه و تجهيز مراكز انتقال خون مطابق با استانداردهاي جهاني و نياز به مراكز درماني بيشتر در تمامي استان بعنوان يكي از شاخص‌هاي توسعه رشد مراكز درماني احساس مي‌شود و در همين راستا انتقال خون شهر ياسوج به احداث ساختمان جديد نياز دارد.

دكتر حسن زاده با اشاره به تعمیرات در بخش‌های فنی، معتبرسازی سردخانه، نصب و راه‌اندازی کوره امحاء زباله از مسئولين درخواست مساعدت و همكاري كرد.

در ادامه دکتر پوزش، مديركل بودجه استانداري  ضمن تقدير از خدمات كاركنان زحمتكش انتقال خون در نجات جان انسانها، نهادينه كردن فرهنگ اهداي خون را از پسنديده‌ترين و بهترين ايثارها عنوان كرد.

لازم به ذكر است در پايان دكتر پوزش قول همكاري و مساعدت با اين مركز را داد.بازگشت           چاپ چاپ     
 
سازمان انتقال خون استان کهکيلويه و بوير احمد
V3.9.8.6