رو عنوان : PreTitle
عنوان : تجلیل از سردار انصاری فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان كهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی اهدا كنندگان خون
زير عنوان : SubTitle
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ 
ساعت : ۱۳:۱۹:۵۲
    /  2

تجلیل از سردار انصاری فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی اهدا کنندگان خون

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد ، دکتر حسن زاده ، مدیرکل انتقال خون استان در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن تقدیر از حضور مستمر ایشان در زمره اهدا کنندگان خون این را بیان کرد که سازمان انتقال خون امسال را با شعار جهانی اهدای خون سالم برای جهانی سالم تر شروع کرده و همچون گذشته تمام تلاش خود را جهت خدمت به جامعه هدف این سازمان میکند.

در ادامه دکتر حسن زاده بیان کرد که اهدا کنندگان ، سرمایه های ارزشمند این سازمان بوده و باید به بهترین شکل از این عزیزان تجلیل کرد.

سردار انصاری در این دیدار ضمن تشکر از حضور مدیر کل انتقال خون در دفتر کار خود بیان کرد که اهدای خون نیز یکی از کارهایی است جهت حفظ امنیت جان مردم عزیزمان و تا زمانی که شرایط اهدای خون را داشته باشیم خون خود را جهت کمک به هم نوعان خود اهدا خواهیم کرد.

و در پایان دکتر حسن زاده با اهدا لوح و شاخه گلی از زحمات سردار انصاری به عنوان چهره ای محبوب و اهدا کننده مستمر خون تقدیر کرد.