• EN
  • ساعت : ۸:۱۱:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ 
  • کد خبر : ۳۰۵۱
كاركنان اداره آب منطقه ای یاسوج خون خود را اهدا كردند

کارکنان شرکت آب منطقه ای یاسوج چهارشنبه چهاردهم اسفند به صورت گروهی اقدام به کارخدا پسندانه اهدای خون کردند

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد ، انتقال خون یاسوج میزبان کارکنان عزیز شرکت آب منطقه ای بود.

دکتر حسن زاده مدیر کل انتقال خون استان در ابتدا ضمن خیر مقدم خدمت این عزیزان عنوان کرد : جامعه هدف انتقال خون بیشتر از سایر اقشار جامعه در این شرایط بحرانی کنونی با مشکلات دسته پنجه نرم میکند و اینکه تنها امید این عزیزان اهدای خون ما میباشد چرا که تا کنون هیچ جایگزینی برای این ماده حیاتی پیدا نشده.

وی عنوان کرد که انتقال خون این روز ها بیشتر از روزهای دیگر آماده خدمت رسانی می باشد و با تمام توان در خدمت همشهریان عزیز می باشد و در همین راستا جهت رفاه حال همشهریان عزیز سامانه نوبت دهی اینترنتی را راه اندازی کرده ایم.

دکتر حسن زاده در پاسخ به برخی شایعات در مورد اینکه ویروس جدید کرونا ازطریق اهدای خون قابل انتقال میباشد گفت: مردم عزیز به هیچ عنوان گوش به شایعات نداده و با خیال راحت جهت کمک به هم نوعان خود اقدام به اهدای خون کنند و اینکه سازمان انتقال خون تمام تمهیدات و امکانات لازم جهت مبارزه با این ویروس و شیوع آن را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد که وظیفه انسانی همه ما می باشد که در شرایط بحران بیش از پیش همت خود را جهت عبور از بحران مضاعف کنیم.

و در پایان دکتر حسن زاده به پاس قدردانی از حرکت خیرخواهانه این عزیزان با اهدا لوح تقدیر به آقای مهندس علی داوودی مهرتقدیر و تشکر بعمل آورد.

روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0