• ساعت : ۸:۹:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ 
  • کد خبر : ۳۰۶۲
اهدا گل سرخ به اهدا كنندگان یاقوت سرخ

اهدا گل سرخ به اهدا کنندگان یاقوت سرخ

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد، مراسم تقدیر و تشکر از کارکنان سازمان انتقال خون و اهداء کنندگان خون در محل پایگاه انتقال خون یاسوج توسط بیماران تالاسمی و همراهی سرپرستار محترم بخش تالاسمی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج سرکار خانم یوسفی برگزار گردید.

این مراسم در ساعت 10 صبح روز هجدهم اردیبهشت ماه مصادف با روز جهانی تالاسمی در محل پایگاه انتقال خون یاسوج انجام شد . در این مراسم بیماران تالاسمی که از گیرندگان مستمر خون و فرآورده های آن می باشند با تقدیم گل به پرسنل این اداره کل و همچنین اهداء کنندگان خون که در حال انجام این عمل خداپسندانه بودند از آنها تقدیر و تشکر نمودند و برای آنها آرزوی سلامتی و سربلندی داشتند .

دکتر حسن زاده مدیر کل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم از حضور گرم این عزیزان تشکر کرد و از شهروندان خواست که با مراجعه به پایگاه های انتقال خون استان در این امر خداپسندانه مشارکت حداکثری داشته باشند.

این مقام مسئول بیان کرد اهدای خون و فراورده های آن هر ساله جان میلیون ها انسان را نجات می دهد.

و در پایان دکتر حسن زاده گفت:انتقال خون به بیماران ، فرصت زندگی کردن را به بهترین نحو می بخشد و امید است که بتوانیم در این مسیر با برنامه ریزی ، خدمات شایسته تری به جامعه هدف انتقال خون ارایه دهیم.


روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمدامتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    سازمان انتقال خون استان کهکيلويه و بوير احمد

    5.7.9.0
    V5.7.9.0