• EN
  • ساعت : ۸:۲۰:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
  • کد خبر : ۳۰۷۶
اهدای خون كاركنان اداره كل كتابخانه های عمومی استان به مناسبت هفته كتاب و كتاب خوانی
همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی با برگزاری کمپینی با عنوان((کتاب خون))جمعی از کارکنان و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی

همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی با برگزاری کمپینی با عنوان((کتاب خون))جمعی از کارکنان و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور در پایگاه انتقال خون شهر یاسوج، خون اهداء کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی جمعی از کارکنان و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی خداپسندانه و با هدف افزایش ذخایر خونی برای استفاده نیازمندان و بیماران، با حضور در پایگاه انتقال خون شهر یاسوج، خون اهداء کردند.

دکتر حسن زاده مدیرکل انتقال خون استان،ضمن خوش آمد گویی به این عزیزان گفت : زندگی بیماران نیازمند، وابسته به اهدای خون است و همه می توانند در این کار خداپسندانه سهیم باشیم.

وی افزود: متاسفانه با شیوع بیماری کرونا آمار اهدای خون و ذخایر خونی به شدت پایین آمد و مردم با تصور اینکه در این مکان ها به بیماری کرونا مبتلا می شوند، کمتر برای اهدای خون مراجعه می کردند. در صورتی که تاکنون هیچ منبع علمی انتقال ویروس کرونا از طریق خون و فراورده های خونی را تایید نکرده است و در ضمن تمامی کسانی که برای اهدای خون مراجعه می نمایند ضمن انجام معاینه های لازم، دست و بازو های آن ها ضدعفونی می شود و پرسنل این سازمان در این خصوص آموزش های لازم را جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دیده اند.

و در پایان دکتر حسن زاده به عنوان خدمتگزار کوچکی در سازمان انتقال خو ن و نیابتا از طرف جامعه هدف انتقال خون از حضور این جامعه فرهیخته کمال تقدیر و تشکر را داشت.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0